Naše výroba

Zakládáme si na prvotřídní přípravě všech pokrmů - od studených zeleninových mís, přes nářezové mísy sýrů a uzenin až po quiche a teplý buffet servírovaný v chaffinzích.


Naši prověření dodavatelé nám několikrát denně zaváží čerstvé suroviny, zejména ovoce a zeleninu. Před zpracováním surovin pečlivě kontrolujeme kvalitu a původ. Je-li to možné, upřednostňujeme regionální potraviny.

  

Dbáme na uchování čerstvosti a přirozené chuti pokrmů, jež připravujeme. Veškeré občerstvení zpracováváme až těsně před Vámi objednaným termínem. Především masné pokrmy a ryby pečeme v páře v konvektomatu a tím zajistíme minimální snížení výživových hodnot vstupních surovin. Masa jsou šťavnatější, chutnější, křehčí a opravdu chutnají jak, mají. Proč vyzdvijume "domácí"  roastbeef? Vyrábíme ho sami přímo na našich jednotlivých provozovnách. Výsledkem naší speciální úpravy je šťavnatý roastbeef s výraznou chutí a jedinečnou křehkostíLosos, který v našich výrobcích používáme, pochází výhradně z Norska a je uzen za studena při 30°C. Nabízíme pouze jakostní šunku od kosti.

Nezdravé přepálené tuky u nás také nenajdete. Používáme výhradně extra panenský olivový olej. Také do výrobků nepřidáváme žádná umělá dochucovadla, glutamáty, sladidla, konzervanty ani barviva. Stejným způsobem vyrábíme naše exkluzivní omáčky -  bez jakýchkoli chemických přídavných látek.